Aktuality
Archiv aktualit

Na dlouhém mazání po dlouhé době vítězí Petra…

Další turnaj Lucerna CUP proběhl 2.4.2015.

Lucerna si tentokrát připravila dlouhé mazání, které nachystá i hráčům 1.ligy ABL v dalším kole. Opět zdravé jádro odvážlivců si přišlo vyzkoušet to, co vlastně na prvoligové hráče čeká. Výsledky byly velice rozmanité.
Kvalifikaci vyhrál svou parádní poslední kvalifikační hrou 254 Karel Levák a zajistil si tak start na příštím turnaji zdarma. Do finále postupovali všichni, takže se hrálo na pohodu.
Pořadí ve finále se měnilo po každé hře. Nakonec se z celkového pořadí radovala „pořadatelka“ Petra Otec Hanzlovská, ale ceny přenechala dalším v pořadí.
Pomyslným vítězem se tedy stal vítěz kvalifikace Karel Levák, před Standou Nejezchlebou a Liborem Soukupem. Ceny byly připraveny ještě pro Luboše Vorala a Ivanku Bočanovou.

Příští turnaj bude již tradičně první pondělí v měsíci a budeme hrát na odpočinkovém housíčku. Čeká nás ale několik změn. Od příštího turnaje zavádíme HDC pro seniory nad 65 let a to 5 kuželek na hru.
Další změnou bude započítávání průměru z kvalifikace jako 4. hru ve finále. Věříme, že to ovlivní snažení v kvalifikaci, že je pořád o co hrát.
Obsazovačka je již aktivní a my se na vás těšíme. P+L

Výsledky jednotlivců zde, foto vítězů zde.

Partneři

westbowlingproshop
Bowling Lucerna Plzeň
voto-vytahy
d-beton

Děkujeme všem našim partnerům za podporu. Doufáme, že jejich jménům děláme čest.

kuzelky