Aktuality
Archiv aktualit

Po roční odmlce opět vítězí Petra Hanzlovská

První středa v měsíci je již neodmyslitelně spjatá s devítkovým turnajem na Lucerně. Na dubnový turnaj si našlo cestu 40 hráčů a hráček.

Na místním housíčku se v kvalifikaci nejlépe vedlo Pepovi Bočanovi, Standovi Nejezchlebovi a Petře Hanzlovské, která dostala mateřskou propustku neboť hlídal Luboš. Petra zahrála hned první třístovku a k ní se přidali ještě Libor Soukup, Martin Široký, Dalibor Dědič, Honza Martan a Pepík Bočan… K postupu do finále bylo zapotřebí nahrát 851 bodů na 4 hry a posledním postupujícím se stal Tomáš Praska. Smolíček tak zbyl na Marka Zýku a v kategorii A na Boba Nováka, kteří obdrželi balíček Nutrend.
Ve finále byla k vidění super čísla, aneb jak pravil Libor : “ Tady když jednou dohazuješ, tak už jsi mimo hru.“ A měl pravdu, jedna chyba navíc ho připravila o vítězství a musel se spokojit s druhým místem. Na třetím místě v kategorii A se umístil Martin Široký. Kategorii B ovládl Karel Levák před Honzou Martanem a Radkem
Pechmanem.
V soutěži dvojic kralovali opět Soukup-Húšťavová, před zatajenými Bočanovými (výhru obdrží dodatečně) a duem Hránek-Hanzlovská(Hránek vrátí 100 🙂 ). Původně třetí dvojice Široký-Černá si výhru mohou nechat jako náplast za bramborovou medaili.

Výsledky naleznete zde, výsledky dvojic zde a foto vítězů zde.

Další turnaj se bude hrát 2.května a bude připraveno krátké mazání.
Těšíme se na Vás.
Petra a Luboš

Partneři

westbowlingproshop
Bowling Lucerna Plzeň
voto-vytahy
d-beton

Děkujeme všem našim partnerům za podporu. Doufáme, že jejich jménům děláme čest.

kuzelky